Szczegóły samochodu zidentyfikowanego przez VINWVWGU7AN3AE501135
Pojazd 2010 VOLKSWAGEN CC VR6 4MO został sprzedany na aukcji za 850 USD.
Ten samochód jest doskonałym przykładem wysokiej jakości pojazdu producenta VOLKSWAGEN.
Najważniejsze cechy aukcji 2010 VOLKSWAGEN CC VR6 4MO:
Numer VIN: WVWGU7AN3AE501135
- Rodzaj straty:
Główne uszkodzenie: MECHANICAL
- Drugorzędne uszkodzenie: MINOR DENT/SCRATCHES
Przebieg: 152067.0 mi / actual
Skrzynia biegów: AUTOMATIC
Rodzaj paliwa: GAS
Silnik: 3.6L 6
Aukcja dostarczyła wszystkich niezbędnych informacji na temat stanu pojazdu, w tym uszkodzeń i historii pojazdu, co jest kluczowe dla potencjalnych nabywców.
Aukcje VOLKSWAGEN CC VR6 4MO
Więcej aukcji VOLKSWAGEN
Jak usunąć dane?
Aby wysłać prośbę o usunięcie danych, użyj przycisku powyżej na preferowanej stronie samochodu.
Pamiętaj, że poprosimy Cię o przekazanie darowizny na naszą pracę, aby proces był jak najszybszy.
Nie gromadzimy żadnych wrażliwych danych, wszystkie płatności są dostarczane przez zewnętrzne, powszechnie zaufane usługi, takie jak Stripe, PayPal, Klarna lub proste usługi darowizn.
Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z procesem, możesz wysłać wiadomość na adres help[at].